Sennik zdrada. Sen o zdradzie – co oznacza i czy należy się bać? 

Sennik zdrada śpiąca kobieta

Wszyscy śnimy, niektórzy to nawet co noc. Budzimy się rano i pamiętamy sen o zdradzie. Lub sen o zdradzie dziewczyny. Co to oznacza? Co o zdradzie mówi sennik? Jak interpretować taki sen? Czy należy się przejmować takim snem, czy może wręcz przeciwnie, jest on oznaką czegoś dobrego? Tutaj poznacie znaczenie snu o zdradzie.  

Sennik - zdrada co oznacza?

Sen o zdradzie spowodowany jest bardzo często ukrytymi pragnieniami i tęsknotami. Jeżeli to my we śnie zdradzamy, to może być to spowodowane naszą podświadomością. To ona może zauważać coś, czego my nie dostrzegamy. Może zwiastować problemy w naszym związku. Problemy wynikające z niewidocznych na pierwszy rzut oka problemów. Być może pojawiły się jakieś wyrwy emocjonalne w naszym związku, może czegoś nam w nim brakuje?

Sen o zdradzie mężczyzny

Jeśli we śnie zobaczymy, że mężczyzna, z którym mamy bliską relację dopuścił się zdrady nie powinniśmy się zamartwiać. Zdrada męża, której się dopuścił we śnie to zapowiedź końca aktualnych problemów. I na dodatek najczęściej zwiastuje nastanie szczęśliwego okresu w naszym życiu. Nie należy interpretować tego snu dosłownie. Nie jest to ostrzeżenie przed zdradą przez męża. Zdrada męża - sennik mówi, że to pozytywny sen.

Sen o zdradzie kobiety

Sen, w którym zdradza nas bliska nam kobieta nie wróży nic dobrego. Taki sen bardzo często bywa zwiastunem problemów na kanwie zawodowej. Być może, aby je rozwiązać, trzeba będzie iść na pewnego rodzaju kompromisy. I będą to kompromisy w życiu prywatnym. Nie należy też traktować, ani interpretować tego snu dosłownie. Nie jest to ostrzeżenie przed zdradzającą żoną.

Sen o zdradzie przyjaciela

Jeśli we śnie zdradzi nas przyjaciel, może to zwiastować nadchodzące kłopoty. To nasza podświadomość zauważa coś więcej i stara się nas ostrzegać, przed nadchodzącym niebezpieczeństwem. Być może wynika to z braku zadowolenia z tego, co dzieje się wokół nas w sferze prywatnej i/lub zawodowej.

Sen można też interpretować w inny sposób. Może nie zauważamy tego, że nasz przyjaciel staje się dla nas kimś bliższym? Może on lub my zaczynamy darzyć go jakimś uczuciem, przed którym bardzo się bronimy. Nieświadomie możemy tłumić uczucia, co rodzi wewnętrzny konflikt i doprowadza do sytuacji, w której podświadomość musi interweniować.

Zdrada we śnie – widziana

Co oznacza zdrada we śnie? Jeżeli widzimy we śnie jak zdrada ma miejsce, może to oznaczać, że czujemy się wyobcowani i bardzo niedoceniani przez innych. W niektórych przypadkach sen ten można traktować, jako manifestację naszej podświadomości. Manifestację, gdyż dostrzega ona fakt, iż boimy się naszego otoczenia i nie czujemy się w nim pewnie. Chociaż jeśli nas o to zapytać, możemy zaprzeczyć, gdyż uważamy, że wszyscy są do nas przyjaźnie nastawieni.

Odkrywamy zdradę we śnie

Jeżeli podczas snu odkrywamy, że zostaliśmy zdradzeni, może to oznaczać, że jesteśmy zbyt bierni w działaniach. Być może powstrzymujemy się przed realizacją jakichś planów, projektów. Obawiamy się reakcji innych. I znowu podświadomość stara się do nas dotrzeć i skłonić nas do działania. Odkrywając zdradę we śnie otrzymujemy jasny sygnał, aby nie zwracać uwagi na zdanie innych.

Planujemy zdradę we śnie

Z kolei sen o planowaniu zdrady jest swego rodzaju ostrzeżeniem. Ostrzega nas przed nieuczciwymi osobami w naszym otoczeniu. Ostrzega nas przed przeciwnikami, których nie dostrzegamy. Jeśli przyśni się nam, że planujemy zdradę, warto ograniczyć zaufanie w stosunku do nowo poznanych ludzi. Warto też przyjrzeć się działaniom ludzi, którzy wcześniej już okazali się niegodni zaufania.

Zostajemy oskarżeni o zdradę we śnie

Jeżeli mamy sen, w którym ktoś nas oskarża o zdradę, może to znaczyć, że na jawie, mogą pojawić się nieprzyjemności. Sen z oskarżeniem o zdradę należy traktować, jako ostrzeżenie i przywołanie nas do porządku. Powinniśmy zastanowić się nad naszym życiem i zweryfikować relacje, które mogą okazać się toksyczne. Ponownie podświadomość daje nam znać, że w naszym otoczeniu dzieje się coś niedobrego.

Śnimy o zdradzie z byłym partnerem

Sen o zdradzie z byłym partnerem, o zdradzie z byłym ukochanym może być świadectwem, że tęsknimy za tym, co było. Odczuwamy tęsknotę za przeszłością. Nie do końca jesteśmy zadowoleni z teraźniejszości. Podświadomie uważamy, że dawniej było lepiej. Może też oznaczać, że naszego dawnego partnera ciepło wspominamy i myślimy o nim. Ale najczęściej sen ten oznacza, że nie jesteśmy w stanie docenić tego, co daje nam chwila obecna. Po takim śnie powinniśmy się nad sobą zastanowić.

Spis treści

Jak widać, zdrada we śnie ma wiele znaczeń. W większości przypadków sen o zdradzie jest ostrzeżeniem. Jest sygnałem alarmowym, jaki otrzymujemy od naszej podświadomości. Jeśli tylko będziemy uważali na otoczenie, będziemy ostrożni, to nic złego nam się nie stanie. Taki sen to rodzaj komunikatu. Uważaj! Coś może się stać. Możesz być w niebezpieczeństwie. Ktoś ci zagraża. Nie poddawaj się i rób swoje, ale rozważnie.

Przeczytaj także: