Strona główna
Archiwalne artykuły
Porady
Artykuły
Ebook
Terapia
DNA
Rozwód
Ankiety
Założenie konta
Napisz do Nas
Chat
Linki
Kontakt
Polityka prywatności
Reklama

Login:
Hasło:


[zarejestruj się]
[przypomnienie hasła]

Ilość użytkowników: 2827

polecamy

sprawdzony hosting

hotele dla każdegoJulka 44

Jestem Julka. Piszę do Was bo potrzebuję porady. Mam 20 lat i od 2 lat jestem ze swoim cudownym chłopakiem, Pawlem. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie o­n ma dobre serce, jestem pewna w 100 % że nigdy by mnie nie zdradził i na pewno tego nie zrobi. Gorzej ze mną, jestem szaloną dziewczyną, bardzo dobrze się ze wszystkimi dogaduję, ale najlepiej z chłopakami.Mam mnóstwo kolegów. Kocham Pawła, ale na pewno nie dażę go takim uczuciem jakim o­n mnie. o­n dobrze o tym wie i marzy o tym żeby też tak było.


Jeszcze nigdy go nie zdradziłam. Ale ostatnio umówiłam się ze swoim kolegą na namiętny pocałunek i obawiam się że to zrobię bo nie dam rady się oprzeć. Wiem ,że postąpie jak skończona suka :(
Paweł mnie kocha a ja będę całowała innego, ale to będzie tylko i wyłącznie pocałunek, nic więcej. o­n jest śmiertelnie zazdrosny o mnie, pewnie mu o tym nie powiem, ale znając siebie mogę się wygadać, np podczas kłótni a wtedy mogłabym go stracić, stracić prawdopodobnie miłość swojego życia, a tego nie chcę.
Pochodzę z bardzo dobrej rodziny, mój tata mówi ciągle, że jestem gorącej krwi, nie wiem co to znaczy. Jestem młoda i chciałabym w życiu spróbować wszystkiego.
Ten mój kolega powiedział,że nigdy nikomu się nie wygada.
Wiem, że jestem głupia, ale nie mam z kim o tym pogadać. Potrzebuję porady. Proszę niech mi ktoś coś poradzi.
Czy taki namiętny pocałunek z innym to duża zdrada ??


Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.


Komentowanie dozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować.